Skiepai nuo COVID-19 Kaniavos seniūnijoje

2021 gegužės 25 dieną apie 13.00val. Panočiuose vyks skiepijimas nuo COVID-19!

Dubičių kaimo ir apylinkių gyventojai kviečiami rinktis apie 14.00val. prie Dubičių kultūros centro pastato. Autobusas juos nuveš iki Panočių medicinos punkto ir parveš atgal.

Varėnos PSPC kartu su Kaniavos seniūnija organizuoja skiepijimą nuo COVID-19 Panočių medicinos punkte. Skiepijama bus „Pfizer“ arba „Moderna“ (kuri bus gauta) ir „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) vakcinomis. „Pfizer“ arba „Moderna“ vakcinomis bus skiepijami 45 metų ir vyresni Kaniavos seniūnijos gyventojai (esant pakankamam šių vakcinų kiekiui bus galimybė vakcinuoti ir šiek tiek jaunesnius, 41-44 metų asmenis). „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) vakcina bus skiepijami 18 metų ir vyresni Kaniavos seniūnijos gyventojai.

Taip pat, „Johnson & Johnson“ vakcinai (1 skiepas) gali registruotis asmenys, kurių judėjimas yra apribotas (dėl ligos ar neįgalumo negali atvykti į skiepijimo punktus ar poliklinikas).

Užsiregistruoti galima skambinant seniūnui telefonu 8 682 68390. Būtina pateikti vardą ir pavardę, asmens kodą, telefono numerį ir kokia vakcina norima vakcinuotis.

Specialistai įspėja, kad vakcinuotis asmuo gali ne anksčiau kaip praėjus 180 dienų po persirgimo COVID-19 liga ar 2 savaitės po vakcinacijos nuo kitų ligų.

Vakcinos ─ pats efektyviausias ir patikimiausias kelias apsaugoti ne tik save, bet ir artimuosius! Kviečiame abejojusius ar dėl kitų priežasčių atidėjusius skiepijimą, registruotis, nes laiko dvejonėms nėra. Susirgimų skaičius auga, vėl pildosi ligoninės ir reanimacijos skyriai.