Raginame senjorus skiepytis nuo COVID-19

Nieko nelaukite – pasiskiepykite nuo COVID-19 ligos!

Raginame visus 65 metų ir vyresnius Varėnos rajono gyventojus užsiregistruoti ir skiepytis nuo COVID-19 ligos. Šiai prioritetiniai grupei priklausantys gyventojai turi galimybę pasirinkti vakciną ─ „Vaxzevria“ (AstraZeneca), „Moderna“ ar Pfizer“.

Registracija vykdoma telefonu (8 310) 51608 darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. Paskambinus jums bus suteikta visa informacija apie turimas vakcinas ir pasiūlytas patogus laikas.

Specialistai įspėja, kad vakcinuotis asmuo gali ne anksčiau kaip praėjus 180 dienų po persirgimo COVID-19 liga ar 2 savaitės po vakcinacijos nuo kitų susirgimų.

Vakcinos ─ pats efektyviausias ir patikimiausias kelias apsaugoti ne tik save, bet ir artimuosius! Kviečiame abejojusius ar dėl kitų priežasčių atidėjusius skiepijimą, registruotis, nes laiko dvejonėms nėra. Susirgimų skaičius auga, vėl pildosi ligoninės ir reanimacijos skyriai.

Jeigu besiregistruojančiųjų nebus, bus pradėti skiepyti žemiau esančios prioritetinės grupės atstovai, t.y. jaunesni kaip 65 m. amžiaus asmenys, turintys rizikos veiksnių ir/ar sergantys lėtinėmis ligomis.

Registracija vakcinacijai darbo dienomis nuo 10 00 iki 16 00 val.

telefonu (8 310) 51608.